Jiří Pospíchal byl členem České filharmonie na pozici zástupce koncertního mistra, koncertním mistrem Pražského komorního orchestru bez dirigenta a Janáčkovy opery v Brně a pedagogicky působí jako profesor brněnské konzervatoře a ředitel ZUŠ Uh. Hradiště. Markéta Hanáčková získala 1. cenu v ústředním kole soutěže ZUŠ ve hře na housle a patří mezi nejlepší ve svém věku v ČR.
Komorní orchestr Czech Virtuosi, pod uměleckým vedením Karla Procházky, zahájil svoji koncertní činnost před více než dvaceti lety. Členy souboru jsou koncertní mistři a sólisté orchestru Janáčkovy opery a Filharmonie Brno, jako hosté je doplňují přední čeští i světoví instrumentalisté, pěvci či sbory. Během svého působení orchestr odehrál na 800 koncertů zahrnujících díla světových mistrů symfonické, duchovní i operní hudby, a to od baroka až po současnost. Doménou orchestru i přesto zůstává tvorba W. A. Mozarta.
Kromě řady koncertů ve Vídni, například ve slavném Konzerthausu či Schönbrunnu, lze však Czech Virtuosi slyšet i ve vzdálenějších koutech světa. Již třikrát absolvovali koncertní turné po Japonsku a každoročně jsou zváni na hudební festivaly například v Nizozemí, Itálii nebo Španělsku. Vyzdvihnout lze také jejich účast na Festivalu české hudby ve francouzském Dijonu v roce 2015. Czech Virtuosi však nezapomínají ani na své domácí příznivce. Jsou zváni na tuzemské festivaly, jako je například Svatováclavský hudební festival, vystupují v pražském Rudolfínu nebo pořádají své vlastní koncerty v Brně. Tradicí se zde již staly Tříkrálové koncerty s charismatickým Jiřím Pavlicou a jeho Hradišťanem v katedrále svatého Petra a Pavla.
Tento koncert pořádá hudební spolek Umíme Hrát jako mimořádný večer koncertní sezóny. Na další recitál J. Pospíchala s hosty s názvem „Mnoho povyku pro nic“ se můžete těšit v dubnu v koncertním sále Základní umělecké školy Uh. Hradiště.